Ананас мікс кубики, 100г.14.00 грн.


    Різнокольорові кубики ананаса

    Цукати кубики ананаса мікс - від даного виду цукат просто без розуму діти. Вони сильно люблять кубики ананаса в різних кольорах, не рахуючи того, що вони ще дуже смачні. Вони мають привабливий вигляд внаслідок використання натуральних харчових барвників. Є також ананасові кубики цукати без додавання барвників за цим посиланням. Також для їх виробництва беруться тільки стиглі фрукти хорошої якості. Незважаючи на термічну обробку, калорійність цукатів ананаса включає в себе ті ж самі вітаміни, що містяться в свіжому ананасі, з яких вони виготовлені. Крім великої кількості вітамінів, цукати містять багато мікроелементів, як магній, фосфор, залізо і натрій.

    Корисні властивості на здоров'я

     В силу свого складу і додавання натуральних барвників, різнокольорові цукати кубиків ананаса позитивно впливають на функціонування нашого організму, яких ми перерахуємо нижче:

  • оздоровлюють імунну систему;
  • зміцнюють серцевий м'яз і перешкоджають появі холестеринових відкладень;
  • підвищують енергійність організму;
  • налагоджують роботу травної системи;
  • виводять м'яко з організму шкідливі речовини;
  • піднімають настрій і дарують посмішку;
  • впливають позитивно на роботу печінки і нирок, також нормалізує жовчовивідних функцію.

    Цукати ананаса в інтернет магазині Оазис

    Для задоволення потреб наших клієнтів ми вибираємо добірні цукати ананаса за доступною ціною і з додаванням натуральних барвників. Товари вищої якості, доступна ціна, швидка доставка по всій Україні і ще багато цінностей якими ми намагаємося зачарувати кожного нашого клієнта. Наші ананасові цукати доставлені від кращих виробників і постачальників. Ви можете купити онлайн і з доставкою в будь-який час доби у нас на сайті, де представлена ​​завжди якісна продукція, в тому числі ананасові цукати в формі кільця і ​​кубиків.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0