Сушена хурма, 100г.18.00 грн.


    Сушена хурма (часто на гілках)

     Хурма - це соковита ягода, а саме - ягода, так її потрібно правильно називати, забезпечує організм комплексом вітамінів, причому вони добре зберігаються і в засушеному вигляді. На відміну від свіжого плоду, сушена хурма доступна круглий рік, що є її головною перевагою, з огляду на те що вона дуже багата вітамінами і мінералами. За цим посиланням, на продажу у нас доступні також на гілках, тільки інжир.

    Корисні дії на організм

     Регулярне вживання сушеної хурми збагачує активними елементами, які позитивно впливають на організм. Причому, за деякими з цих дій сушена хурма є унікальним продуктів серед сухофруктів. Нижче про вплив на наш організм:

  • допомагають знизити рівень окислення, викликаний прийнятим алкоголем, тим самим усуваючи його негативну дію на органи;
  • впливають добре на діяльність шлунково-кишкового тракту, зменшуючи ймовірність кровотеч при таких захворюваннях, як геморой;
  • підвищують тонус судин, роблячи позитивний вплив на процеси кровообігу;
  • боряться з онкологічними хворобами і блокують ріст ракових клітин;
  • лікують пошкодження на шкірі діючи як природний антисептик;
  • виводять шлаки і токсини природним шляхом цим є незамінним для людей, які хочуть дотримуватися здорового харчування;
  • добре зміцнить імунітет за рахунок високого вмісту вітаміну С, що допомагає зберегти здоров'я навіть в період загострення вірусних захворювань.

    Продаж і купівля сушеної хурми у нас

     Виставивши на продаж сушену хурму, ми цим намагаємося завоювати вашу довіру. Тому до якості сушеної хурми та інших сухофруктів і горіхів ми ставимося дуже прискіпливо. Купуючи у нас ці продукти, в тому числі сушену хурму у вас є тільки один шлях - насолоджуватися ними і ні на секунду не пошкодувати про покупку цього продукту у нас. Довіра кожного з Вас - це гордість нашої компанії!

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0