Суміш сухофруктів (узвар), 100г.4.00 грн.


    Компот або суміш сухофруктів

    Суміш сухофруктів або компот - це суміш складений часто з таких сухофруктів, як сушений абрикос, сушене яблуко, родзинки, груша, шипшина, чорнослив і т.д .. Нам завжди, а сильніше під час холодів, хочеться щоб наша сім'я наші улюблені і рідні були здоровими і міцними. Тому ми пропонуємо вам суміш із сухофруктів. Кожен з перерахованих вище сухофруктів окремо володіють прекрасними якостями, а в комбінації один з одним вони являються незрівнянними. Їх вживають як в звичайному вигляді, так і в заварюванні компоту. Радимо також Вам звернути увагу на суміш горіхів нашого магазину.

    Користь на здоров'я

     Нижче коротко перерахуємо користь суміші сухофруктів. Чому коротко? - Так, тому що, ми окремо вже розповіли про користь кожного сухофрукта, що входить до складу даної суміші на їх сторінках. І так, приступаємо.

  • покращують стану всього організму;
  • регулюють артеріальний тиск;
  • благотворно впливає правильному функціонуванню скелетно-м'язового апарату;
  • сприяють підвищенню рівня гемоглобіну і знижують ризик розвитку онкологічних захворювань;
  • допомагає чинити опір розвитку алергічних реакцій;
  • зміцнюють нервову систему і нормалізують сон.

    Суміш сухофруктів інтернет-магазину Оазис

    Дана суміш сухофруктів, як і кожні окремі інші сухофрукти представлені на нашому сайті за невеликий проміжок часу заробили для нас відмінну репутацію по всій Україні. Ця суміш також як і інші наші товари відрізняються відмінною якістю, доступною ціною і оперативною доставкою по всій Україні. Підбираючи партнерів з якими ми співпрацюємо і перевіряючи товари перед відправкою, наша команда намагається домогтися довіри кожного з Вас. Робіть покупки онлайн у нас і насолоджуйтеся смачними продуктами.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0