Сушене яблуко, 100г.5.00 грн.


    Про сушеному яблуці

    Сушене яблуко - це висушені скибочки яблуко, яке висушений натуральним шляхом і володіє багатьма природними якостями. Часто в магазинах можна зустріти яблука, які зберігаються досить довго завдяки різним консервантам і спеціальній хімічній обробці. Однак потрібно знати, що такі фрукти не тільки містять шкідливі речовини, але і корисних речовин в них дуже мало. За посиланням ви можете ознайомитися з сумішшю сухофруктів, яке містить сушені яблука. Щоб зберегти яблука з початковим запасом корисних речовин, можна використовувати давно відомий метод сушіння. Можна бути впевненим в тому, що до самого літа сушені яблука послужать відмінним джерелом вітамінів і підтримають здоров'я.

    Користь сушеного яблука

     Серед сухофруктів сушене яблуко можливо не такий популярний як інші, але вони дуже багаті корисними речовинами, які позитивно діють на організм людини. Як? А ось так:

  • позитивно впливає на кровоносну, нервову і травну системи;
  • насичує тканини печінки корисними мікро і макро-елементами;
  • прискорює метаболізм;
  • нормалізує функціонування сечовивідної системи і печінки;
  • допомагає позбутися від запорів, рекомендована при запаленні товстого відділу кишківника;
  • допомагає відновлювати м'які і м'язові тканини, епідерміс;
  • сприяє зниженню рівня шкідливого холестерину в складі крові.

    Якісне сушене яблуко в нашому інтернет-магазині

     Наше сушене яблуко, як і наші сухофрукти, горіхи і спеції відрізняються гарною якістю, недорогою ціною, відмінним смаком і свіжістю. Протягом довгого часу ми набирали відмінну команду, яка належним чином відправляють наші товари, в тому числі сушене яблуко нашим покупцям по всій Україні.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0