Курага темна-шоколадна, 100г.25.00 грн.


    Темна або шоколадна курага

    Курага шоколадна, темна - це особливий сорт абрикоса висушена без кісточки, в повному обсязі висушена, а в якомусь сенсі в'ялена у випадку з цим сортом. Відбірна і соковита шоколадна курага одна з найзнаменитіших серед споживачів кураги. Є люди, які помилково думають, що ця курага якось обсипана або пов'язана з шоколадом. Насправді це просто сорт абрикоса, отже такий вид після сушки. У нас також представлена ​​світла і соковита курага Джамбо, яка сподобається Вам. Останнім часом курага стала вельми популярна у людей, що стежать за своїм раціоном і здоров'ям. Вони відносяться до категорії висококалорійних продуктів і є дуже корисними для організму людини. Цікаво, що у висушених плодах міститься набагато більше корисних речовин, ніж у свіжих.

    Корисні властивості на організм

     Незважаючи на те, що кожному з Вас відомі корисні властивості кураги, проте ми ще раз перерахували властивості шоколадної кураги нижче. Основні з них, щоб не нудно було Вам дізнатися їх:

  • бере участь в нормалізації водно-сольового балансу;
  • підтримує м'язовий тонус і роботу серцево-судинної системи;
  • приведе в норму рівень інсуліну і холестерину;
  • істотно зміцнить нервову систему, позбавивши від наслідків стресів і емоційних перевантажень;
  • можна використовувати як м'який проносний і легкий сечогінний засіб;
  • здатний уповільнити процеси старіння і активізувати оновлення клітин;
  • благотворно діє на травлення, очищаючи кишечник і покращуючи обмін речовин;
  • захищає від появи урологічних хвороб, а також покращує циркуляцію крові, очистить судини і нормалізує гормональний фон;
  • відновлює і коригує зір.

    Курага шоколадна або темна - купуйте онлайн у нас

    Завдяки нашим тісним відносинам з нашими партнерами постачальниками і виробниками кураги, ми на продаж виставляємо шоколадну курагу відмінної якості за доступною ціною. Замовляючи у нас онлайн, будьте впевнені в швидкій доставці і у відбірному якості темної кураги! У нас для покупки представлені найвідоміші сорти кураги до яких відноситься і шоколадна. Всі сорти нашої лінійки кураги або висушеного абрикоса за короткий проміжок часу заробили для нас хорошу репутацію серед наших покупців в Україні. І ви замовте темну курагу у нас і порадуйте себе і своїх близьких! Успіх нашого інтернет-магазину Оазис - це Ваша довіра!

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0