Курага джамбо, 100г.30.00 грн.


    Курага Джамбо (Jumbo)

    Курага Джамбо (Jumbo) - це абрикос висушена без кісточки, в повному обсязі висушена, а в якомусь сенсі в'ялена у випадку з Джамбо. Відбірна і соковита світла курага Джамбо одна з найзнаменитіших серед споживачів кураги. У нас також представлена ​​шоколадна курага, яка також сподобається Вам. Останнім часом курага стала вельми популярна у людей, що стежать за своїм раціоном і здоров'ям. Вони відносяться до категорії висококалорійних продуктів і є дуже корисними для організму людини. Цікаво, що у висушених плодах міститься набагато більше корисних речовин, ніж у свіжих.

    Корисні властивості на організм

     Незважаючи на те, що кожному з Вас відомі корисні властивості кураги, проте ми ще раз перерахували властивості кураги Джамбо нижче. Основні з них, щоб не нудно було дізнатися їх:

  • бере участь в нормалізації водно-сольового балансу;
  • підтримує м'язовий тонус і роботу серцево-судинної системи;
  • приведе в норму рівень інсуліну і холестерину;
  • істотно зміцнить нервову систему, позбавивши від наслідків стресів і емоційних перевантажень;
  • можна використовувати як м'який проносний і легкий сечогінний засіб;
  • здатний уповільнити процеси старіння і активізувати оновлення клітин;
  • благотворно діє на травлення, очищаючи кишечник і покращуючи обмін речовин;
  • захищає від появи урологічних хвороб, а також покращує циркуляцію крові, очистить судини і нормалізує гормональний фон;
  • відновлює і коригує зір.

    Курага Джамбо в інтернет-магазині Оазис

    Завдяки нашим тісним відносинам з нашими партнерами постачальниками і виробниками кураги, ми на продаж виставляємо курагу Джамбо високої якості за доступними цінами. Замовляючи у нас онлайн, будьте впевнені в швидкій доставці і у відбірному якості кураги Джамбо! У нас для покупки представлені найвідоміші сорти кураги до яких відноситься і Джамбо. Всі сорти нашої лінійки кураги або висушеного абрикоса за короткий проміжок часу заробили для нас хорошу репутацію серед наших покупців в Україні. І ви замовте курагу джамбо у нас і порадуйте себе і своїх близьких! Успіх нашого інтернет-магазину Оазис - це Ваша довіра!

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0