Сушене манго

Сушене манго

    Манго в сушеному вигляді являє собою не тільки смачний продукт, але і корисний для здоров'я організму сухофрукт. Таке ласощі володіє унікальним смаком і ароматом. Для висушування манго підходять тільки стиглі і солодкі плоди, щоб в процесі сушіння не було необхідності додавати цукор.Регулярне прийняття такого екзота допоможе позбутися від різних захворювань.

    Як і свіжа своя версія, сушене манго володіє великим спектром корисних властивостей для людського організму. Позитивне його дію дозволяє нормалізувати функціонування шлунково-кишкового тракту, позбавляє від відчуття тяжкості в області шлунка іусуває всі проблеми з переварюванням їжі. Також доведено благотворний вплив сушеного манго на серцево-судинну систему організму. Крім того, наводиться в норму нервова система, поліпшується сон, стабілізуються функції органів слуху та зору.

    Рекомендуємо зберігати сушене манго окремо від продуктів з вираженим запахом, в темній і добре провітрюваній кімнаті. Температура в приміщенні не повинна перевищувати 22 градуси.Манго сушене Кінг, 0.5кг.
250.00 грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)
0