Фініки Туніс в упаковці, 1кг.100.00 грн.


    Фініки Туніс в коробці (1кг.)

     Туніські фініки в упаковці - це плоди фінікової пальми, батьківщиною якого вважається Туніс. Вони до нас доходять вже в підсушеному вигляді. Є також фініки Туніс в маленькій коробочці у нас. Одна з відмінностей це те, що туніські фініки більш липкі, ніж королівські або іранські. Смак зрозуміло теж відрізняється. У Тунісі їх споживають свіжими, в'яленими, смаженими і вареними. Підсушуючи їх, надовго продовжують їм термін зберігання. Незважаючи на сушку вони зберігають в собі всі вітаміни, мінерали та що важливо, корисні властивості.

    Корисні дії на організм

     Незважаючи на сушку, фініки Туніс зберігають в собі всі вітаміни, мінерали та що важливо, корисні властивості. Нижче наведемо основні його позитивні дії на наш організм.

  • сприяє очищенню кишечника і зниження артеріального тиску;
  • нормалізує діяльність нервової системи, знімаючи напругу;
  • покращує розумові здібності завдяки вмісту фруктози - цукру, легко розщеплюється і засвоюється нашим організмом;
  • підтримує і покращує зір;
  • сприяє розвитку і нормальному функціонуванню кістково-м'язової системи;
  • сприяє підвищенню тонусу матки, посилюючи і учащая її скорочення, що корисно на останньому терміні вагітності перед самими пологами;
  • допомагає справлятися з ламкістю нігтів, випаданням волосся і сухістю шкірних покривів;
  • сприяє швидкому зняттю втоми і заряду енергією.

    Туніські фініки в упаковці і інтернет-магазин Оазис

    Замовляючи у нас фініки Тунісу в коробці, будьте впевнені, що доставлять їх вам високої якості і з швидкою доставкою, і важливо ціна доступна. Наші фахівці ретельно підбирають постачальників фініків з Тунісу для задоволення потреб покупців нашого інтернет-магазину. За невеликий проміжок часу, ми якістю своїх фініків, в тому числі туніських в коробці, завоювали довіри покупців нашого сайту у всій Україні. Кожен раз замовляючи у нас фініки, будьте впевнені - Вам їх доставлять в належній якості.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0