Фініки королівські в коробці, 5кг.1400.00 грн.


    Королівські фініки в упаковці (5кг.)

     Королівські фініки в коробці - це великоплідні фінікової пальми, яких в основному вирощують в Ізраїлі і доходять вони до нас в в'яленої вигляді в кілограмової коробці красиво розставлені. Форма, як ми вже сказали у них велика, ну і відповідно вони соковиті і м'ясисті. Також вони у нас є в упаковці поменше (1кг.). У місцях зростання їх споживають свіжими, сушеними, смаженими і вареними. Підсушуючи їх, надовго продовжують їм термін зберігання.

    Корисні властивості

    Незважаючі на сушку, Королівські фінікі зберігають в Собі всі вітаміни, мінерали та що важліво, Корисні Властивості. Нижчих наведемо основні его Позитивні Дії на наш організм.

  • сприяє очищенню кишечника і зниження артеріального тиску;
  • нормалізує діяльність нервової системи, знімаючи напругу;
  • покращує розумові здібності завдяки вмісту фруктози - цукру, легко розщеплюється і засвоюється нашим організмом;
  • підтримує і покращує зір;
  • сприяє розвитку і нормальному функціонуванню кістково-м'язової системи;
  • сприяє підвищенню тонусу матки, посилюючи і учащая її скорочення, що корисно на останньому терміні вагітності перед самими пологами;
  • допомагає справлятися з ламкістю нігтів, випаданням волосся і сухістю шкірних покривів;
  • сприяє швидкому зняттю втоми і заряду енергією.

    Королівські фініки в коробці в інтернет-магазині Оазис

    Замовляючи у нас королівські фініки в упаковці (5кг.), Будьте впевнені, що доставлять їх вам високої якості і з швидкою доставкою. Наші фахівці ретельно підбирають постачальників фініків з Ізраїлю для задоволення покупців нашого інтернет-магазину. За невеликий проміжок часу, ми якістю своїх фініків, в тому числі королівських в упаковці (5кг.) Завоювали довіри покупців нашого сайту у всій Україні. Кожен раз замовляючи у нас фініки, будьте впевнені - Вам їх доставлять в належній якості.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0