Фініки шоколадні, 100г.6.00 грн.


    Темні або шоколадні фініки

     Шоколадні фініки - це плоди особливою фінікової пальми, батьківщиною якого вважаються арабські країни. До нас вони доходять вже в підсушеному вигляді. У нас представлений світлі іранські фінки, які відрізняються світлістю. У місцях їх зростання їх споживають свіжими, в'яленими, смаженими і вареними. Підсушуючи їх, надовго продовжують їм термін зберігання. Незважаючи на сушку вони зберігають в собі всі вітаміни, мінерали та що важливо, корисні властивості.

    Корисні властивості цього сорту

     Не дивлячись на сушку, темні фініки зберігають в собі всі вітаміни, мінерали та що важливо, корисні властивості. Нижче наведемо основні його позитивні дії на наш організм.

  • сприяє очищенню кишечника і зниження артеріального тиску;
  • нормалізує діяльність нервової системи, знімаючи напругу;
  • покращує розумові здібності завдяки вмісту фруктози - цукру, легко розщеплюється і засвоюється нашим організмом;
  • підтримує і покращує зір;
  • сприяє розвитку і нормальному функціонуванню кістково-м'язової системи;
  • сприяє підвищенню тонусу матки, посилюючи і учащая її скорочення, що корисно на останньому терміні вагітності перед самими пологами;
  • допомагає справлятися з ламкістю нігтів, випаданням волосся і сухістю шкірних покривів;
  • сприяє швидкому зняттю втоми і заряду енергією.

    Шоколадні фініки в інтернет-магазині Оазис

    Коли замовляєте у нас темні фініки, будьте впевнені, що доставлять їх вам високої якості, з швидкою доставкою та за доступною ціною! Наші фахівці ретельно підбирають постачальників фініків з арабських країн для задоволення потреб покупців нашого інтернет-магазину. За невеликий проміжок часу, ми якістю своїх фініків, в тому числі шоколадних, завоювали довіри покупців нашого сайту у всій Україні. Кожен раз замовляючи у нас фініки, будьте впевнені - Вам їх доставлять в належній якості.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0