Приправи

Приправи

Суміш спецій використовується людьми для надання смаку вже багато років. Вікові традиції дозволили відібрати кращі трави і спеції для приготування смачних страв. Приправи представляють собою відібрану суміш доповнюють один одного компонентів. Залежно від складу їх застосовують для додання смаку будь-якому продукту, навіть салат і соус не готуються без них.


Які бувають приправи


Правильно підібрана суміш прянощів дозволить відтінити смакові відчуття, надаючи неповторний аромат. Класифікуються в залежності від того, в якому блюді вони застосовуються:


  1.                Для шашлику. Жоден шашлик не обходиться без маринаду. Використовуючи суміш, вдасться надати м'ясу м'якість і аромат.
  2.                Для курки. Птах відрізняється від іншого м'яса, і, щоб підкреслити її особливий смак, потрібно суміш спецій, в якій обов'язково є паприка і куркума.
  3.                Для риби. Пікантні нотки зроблять страви з риби більш вишуканими, як би вони не готувалися - в духовці або на грилі.
  4.                Для м'яса роблять суміш з насиченим смаком, яка поліпшить ароматичні характеристики.
  5.                Для плову. Приправа варто окремо від інших, так як включає в себе компоненти, які дозволяють додати страві традиційні кавказькі нотки.


Універсальні суміші ідеально скомпоновані і не вимагають добавок.


Переваги готових приправ


Купити приправи варто не тільки для того, щоб поліпшити смакові характеристики. Натуральні компоненти благотворно впливають на здоров'я і загальний стан організму. Серед достоїнств готової суміші можна виділити:


  •                    якісні суміші не містять підсилювачів смаку, проте, мають яскраво вираженим приємним запахом, який не пропаде після термічної обробки;
  •                    ідеально скомпонована заготовка точно зробить блюдо унікальним;
  •                    якщо готова приправа, купити зручно і швидко, адже не треба шукати все інгредієнти, щоб приготувати самому;
  •                    натуральний склад.


На сьогоднішній день жодна кухня світу не обходиться без спецій. Використовуючи їх будинку, можна домогтися приголомшливого подібності з традиційними стравами.


Де купити якісні приправи


Купити приправи в Україні , а також трави спеції , можна в інтернет-магазині «Оазис». Оформляючи замовлення в магазині, можна бути впевненим в натуральності складу, відсутності хімічних підсилювачів смаку. Унікальність нашого магазину в тому, що приправи реалізуються за вагою. Ви може придбати 100 гр. на пробу або оформити оптове замовлення, заощадивши на вартості.
Для курки, 100г.
20.00 грн.
Для м'яса, 100г.
20.00 грн.
Для плову, 100г.
25.00 грн.
Для риби, 100г.
20.00 грн.
Для шашлику, 100г.
25.00 грн.
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)
0