Лукум, рахат-лукум

Лукум, рахат-лукум

    Коли перший раз поробиш лукум, він здасться Вам чимось неймовірним, як тисяча і одна ніч: дуже солодко, так солодко, що більше двох-трьох шматочків не з'їсти;дуже ситно, різноманітно: спеції, горіхи, фруктове пюре, ароматичні добавки, настої... просто фантастика, скаже якась запекла ласун. За останній час лукум став дуже популярним у нас. Найчастіше на прилавках магазинів або на ринках він продається у вигляді нарізаних шматочків, рясно присипаних цукровою пудрою.

    Лукум це свого роду це солодкий акумулятор для нашого організму. Простий цукор або мед, що міститься в складі ласощі, є багатим джерелом енергії для м'язів і мозку. Але ще більша користь лукума у фруктових або горіхових сортах.І горіхи, і фрукти, і соки і пелюстки троянд - всі вони містять певні вітаміни і мінеральні компоненти, які будуть дуже корисні організму. Всі страви містять глюкозу - вуглеводи, що дають енергію. Моносахариди корисні для мозку. Глюкоза стимулює вироблення серотоніну - гормону забезпечення. Чаювання з турецьким ласощами гарантує гарний настрій. Блюдо з фісташками підвищує лібідо.

    У нас, в нашому інтернет-магазині Оазис широкий асортимент лукум з Туреччини і вітчизняних виробників, перевірені роками.

В категорії немає товарів

0