Фундук, лісовий горіх

Фундук, лісовий горіх

    Фундук, а якщо бути точніше, ліщина велика споживається в їжу людьми з давніх часів і цінується дуже високо серед горіхів. Його в основному використовують в їжу, в кондитерській промисловості і для отримання масла. Він цінується за свою поживність і здатність швидко вгамувати людський голод. Сто грам фундука задовольняють добову норму організму в білку.

    Основні мінерали якими фундук може похвалитися це кальцій, калій, залізо, цинк і мерганец. Завдяки магнію і кальцію вони підтримують здоров'я кісток. Також фундук допомагає підтримувати здоров'я і красу волосся і шкіри, позитивно впливаючи на їх еластичність і підтримуючи рівень вологи в них.

    Очищені горіхи фундука повинні бути в шкірці коричневого кольору, круглими, наповненими і важкуватими, без зайвих тріщин, цвілі і будь-яких плям. Зберігати їх краще в герметичному контейнері в сухому прохолодному місці, підійде і холодильник.

    У каталозі нашого інтернет магазину представлені різновиди фундука в хорошій якості з турботою про наших клієнтів.Фундук сирий, 100г..
50.00 грн.
Фундук смажений, 100г.
50.00 грн.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
0