Фісташки - орехоподобние плоди

Фісташки - орехоподобние плоди

    Культивуватися фісташки почали в світі ще в доісторичні часи. У ті часи їх називали «магічним горіхом». Але найдивніше прізвисько дали китайці, назвавши її «щасливим горіхом», через те, що у неї тріснула шкаралупа, яка нагадує посмішку. У сучасному світі, та й взагалі в нашій країні кожна людина хоча б раз, але пробували фісташку. Сумніваємося, що залишилися розчаровані від смака фісташок. В основному продають смажені солоні фісташки або очищені від шкаралупи.

    Фісташки є особливими серед горіхів не тільки завдяки своєму приємному смаку. У них велика кількість поживних речовин, які сприятливо впливають на здоров'я людини. Вони заспокоять нерви, забезпечать здорове серце, плідно впливає на зорові функції очей, плідно впливає на зорові функції очей, плідно впліває на зорові Функції очей, зміцнюють імунну систему і стабілізує обмін речовин.

    У нашому каталозі представлені найвідоміші різновиди фісташок з різних куточків світу. Переконатися в їх якості ви можете самі, а ми вам допоможемо в цьому. Фісташки "Pistachios Alesto", 250г.
150.00 грн.
Фісташки "Pistachios Alesto", 500г.
300.00 грн.
Фісташки очищені, 100г.
80.00 грн.
Фісташки США, 100г.
60.00 грн.
Фісташки Туреччина, 100г..
38.00 грн.
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
0