Мелена кава Movenpick "El Autentico", 500г.90.00 грн.


    Mövenpick "El Autentico" - Мёвенпик "Мёвенпік Ель Аутентико"

    Movenpick El Autentico - вишукана суміш добірних високогірних кавових зерен арабіки з кращих регіонів Центральної і Південної Америки зібраний тільки на кращих плантаціях, що входять до альянсу Rainforest. Також ознайомтеся з Mövenpick "El Autentico" в зернах.

    Мёвенпік Ель Аутентико чудовий кави з тонким ароматом, середній по фортеці. Насичений і збалансований його смак - це результат відданості справі, таланту і досвіду майстрів легендарного швейцарського бренду. Має оригінальну оксамитової, золотий піною, що несказанно порадує вас в будь-який час доби. Суміш прекрасно підходить для приготування еспрессо та інших напоїв на основі еспресо - капучіно, лате і ін.

    Кава Мёвенпік в інтернет-магазині Оазис

     Вся лінійка наших кави, в тому числі популярні види кави компанії "Mövenpick" мають оригінальним якістю і доступною ціною. Можете з упевненістю, відкидаючи всі сумніви в сторону, замовити у нас мелену каву Mövenpick El Autentico. Наші перевірені партнери постачають нашу компанію кави справжнього, німецької якості. Довіра кожного з Вас, наших покупців цінується нашою компанією з гідністю!

      Швейцарський кави Mövenpick кращої якості - онлайн в ОАЗИС!

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0