Зерновий кави Movenpick "Der Himmlische", 1кг.280.00 грн.


    Mövenpick "Der Himmlische" - Мёвенпік "дер Хімліш"

    Mövenpick Der Himmlische - це класична суміш, складена повністю з зерен Арабіки добірної якості, вирощених на високогірних плантаціях. Має тонкий, вишуканий смак і демонструє збалансований багатогранний аромат. Також ознайомтеся з Mövenpick "Der Himmlische" в молотом вигляді.

    Мёвенпік "дер Хімліш" один з кращих представників кавовій марки Мовенпік. Суміш зібраний з 9 сортів високогірної арабіки екстра-класу. Оригінальний смак цього напою проведений за швейцарськими рецептами, додасть чисті і яскраві винні нотки, що є відмінною рисою цієї марки. Глибокий аромат приємно здивує, а насиченість смаку доставить справжню насолоду, якого ви по достоїнству відзначите.

    Кава Мёвенпік в інтернет-магазині Оазис

     Вся лінійка наших кави, в тому числі популярні види кави компанії "Mövenpick" мають оригінальним якістю і доступною ціною. Можете з упевненістю, відкидаючи всі сумніви в сторону, замовити у нас зернова кава Mövenpick Der Himmlische. Наші перевірені партнери постачають нашу компанію кави справжнього, німецької якості. Довіра кожного з Вас, наших покупців цінується нашою компанією з гідністю!

      Швейцарський кави Mövenpick кращої якості - онлайн в ОАЗИС!

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0