Зерновий кави Movenpick "Caffe Crema", 500г.90.00 грн.


    Mövenpick "Caffe Crema" - Мёвенпік "Каффі Крему"

    Mövenpick Caffe Crema - універсальний кави з добірних зерен арабіки, що володіє інтенсивним ароматом і багатим смаковим букетом. Також ознайомтеся з Mövenpick "Caffe Crema" в молотом вигляді.

    Мёвенпік Каффе Крему це справжній подарунок від легендарного швейцарського бренду. Його зерна збирають у високогірних районах, потім шліфують і обсмажують за спеціальною технологією, чергуючи температурні режими. У ньому присутні відтінки фруктів, невелика кислинка і солодкість. Його багатий аромат і легка пінка зроблять варіння кави приємним процесом. В Caffe Crema містяться речовини, які сприяють збільшенню синтезу серотоніну в організмі, що надовго покращує ваш настрій.

    Кава Мёвенпік в інтернет-магазині Оазис

     Вся лінійка наших кави, в тому числі популярні види кави компанії "Mövenpick" мають оригінальним якістю і доступною ціною. Можете з упевненістю, відкидаючи всі сумніви в сторону, замовити у нас зернова кава Mövenpick Caffe Crema. Наші перевірені партнери постачають нашу компанію кави справжнього, німецької якості. Довіра кожного з Вас, наших покупців цінується нашою компанією з гідністю!

      Швейцарський кави Mövenpick кращої якості - онлайн в ОАЗИС!

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0