Зерновий кави Movenpick "Caffe Crema Gusto Italiano", 1кг.280.00 грн.


    Mövenpick "Caffe Crema Gusto Italiano" - Мёвенпік "Каффе Крема Густо Італьяно"

    Mövenpick Caffe Crema Gusto Italiano - суміш добірних сортів високогірної арабіки (90%), зібраної на плантаціях кращих регіонів Центральної Америки і робусти (10%), вирощеної на плантаціях Африки. Також ознайомтеся з Mövenpick "Caffe Crema Gusto Italiano" в півкілограмові упаковці.

    Каффе Крема Густо Італьяно це унікальна обсмажування в італійському стилі. Зерна стають насиченого темного кольору. Напій має особливий шоколадний смак, ніжні молочні та карамельні відтінки. Експерти фірми ретельно складали пропорції і змішували види зерен для отримання цього виду кави. Він підходить для всіх типів кавоварок. Смак добре розкривається в латте, капучино, Айри і моко. Ідеальний кави для бадьорого початку дня!

    Кава Мёвенпік в інтернет-магазині Оазис

     Вся лінійка наших кави, в тому числі популярні види кави компанії "Mövenpick" мають оригінальним якістю і доступною ціною. Можете з упевненістю, відкидаючи всі сумніви в сторону, замовити у нас зернова кава Mövenpick Caffe Crema Gusto Italiano. Наші перевірені партнери постачають нашу компанію кави справжнього, німецької якості. Довіра кожного з Вас, наших покупців цінується нашою компанією з гідністю!

      Швейцарський кави Mövenpick кращої якості - онлайн в ОАЗИС!

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитися
0