Кава, кавові зерна

Кава, кавові зерна

Для сучасної людини кава стала не просто напоєм, а елементом культури. Пити його модно і корисно для організму. Чи не невідомий той факт, що міститься в його складі кофеїн сприяє нормалізації тиску, поліпшення стану кровоносних судин. Але мало хто знає, що просто купити кави недостатньо, адже в світі бувають десятки його видів.

Різновиди кави

Існує ряд різновидів кави, які варто враховувати при виборі цього напою:

  • без кофеїну - відмінність полягає в низькому відсотку вмісту кофеїну, тому його вибирають люди з поганим сприйняттям даного компонента або захворюваннями серця (таку каву нагадує какао напої );
  • зерновий - застосовується для приготування різних напоїв і потребує додаткового помелу самих зерен безпосередньо перед використанням;
  • мелений - зерна вже подрібнені і готові для вживання;
  • розчинний (гранульований, порошковий або сублімований) - він підійде для тих людей, які не мають багато часу для приготування, адже наявну суміш можна просто залити водою, і вона буде готова до вживання.

Варто врахувати, що кожен окремий вид кави потрібно підбирати відповідно до індивідуальних смакових переваг. Наприклад, кава розчинна купити набагато дешевше, але за його невисокою вартістю ховається низька якість. Найбільш виграшними варіантами вважаються натуральні зерна, мають ряд корисних властивостей.

Критерії вибору кави

На каву ціна формується з урахуванням його властивостей і характеристик. Наприклад, арабіка буде коштувати дорожче, ніж робуста. Вона відрізняється легким, кислуватим смаком. Робуста надає каві більшої міцності, гірчинку. При цьому в більшості варіантів виробники пропонують купажі (суміші) зерен, щоб урізноманітнити смак.

Купити кави в зернах можна декількох ступенів обсмажування - світлої, яка розкриває смак і зберігає кислинку, середньої - насичений смак, злегка підкисленою, і темна - міцна кава з яскраво вираженим смаком.

Доступне кави за демократичною ціною

Якщо ви шукаєте якісний напій за доступною ціною, то наш інтернет-магазин кави готовий запропонувати широкий асортимент даної продукції за прийнятною ціновою політикою. Підібрати оптимальний для себе варіант можна з урахуванням маси, типу кави, його сорту.

Також рекомендуємо купити шоколад , щоб доповнити смак ароматного напою. Оперативна доставка замовлення і високу якість продукції гарантуємо.Показано від 1 до 15 з 33 (всього сторінок: 3)
0